Nowe oblicze scenografii

Jesteśmy firmą z 17-letnim doświadczeniem. Oferujemy usługi związane z produkcją scenografii, reklam i multimediów. Naszą działalność oparliśmy o maszyny cyfrowe, pozwalające na realizację nietypowych, wymagających precyzji i zaawansowanych technologicznie projektów reklamowych oraz eventowych. Z powodzeniem wykorzystujemy zdobyte doświadczenie oraz wiedzę do tworzenia zautomatyzowanych rozwiązań scenicznych w oparciu o sterowanie PLC.

Dostarczamy naszym klientom kompletne rozwiązania, umożliwiające sterowanie układem scenicznym.  Za pośrednictwem tworzonego przez nas oprogramowania możemy zautomatyzować działanie zarówno oświetlenia, dźwięku jak i samej scenografii podczas spektaklu.

Doświadczenie informatyczne czerpiemy ze współpracy z firmami HP, Fujitsu Siemens, Motorola, IBM, tworząc oprogramowanie implementowane w ich urządzeniach. Dodatkowo posiadamy zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy oferować kompleksowe usługi związane z projektowaniem i budową scenografii, obiektów scenicznych i reklamowych oraz ich montażem.

Wiemy, że czas montażu odgrywa ważną rolę

dlatego wykonujemy podesty sceniczne, schody i ścianki w systemie modułowym, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza montaż. Może być również wielokrotnie wykorzystywany.